فروش موتور پاکشتی ارزان – خرید موتور پاکشتی صفر

0

فروش موتور پاکشتی ارزان – خرید موتور پاکشتی صفر

 

این دوچرخه های موتور دار که به آن اسکوتر یا اصطلاحا موتور پاکشتی گفته میشود یکی از متداول ترین وسایل نقلیه موتوری میباشد که یک دهه است که در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این موتور بیشتر در کشورهای آسیای شرقی مانند کره و چین و ژاپن استفاده می شود. به دلیل حجم محدود موتور و پایین بودن سرعت آن و حفظ تعادل اسان مانند دوچرخه مورد استقبال بسیار از اقشار جامعه از جمله خانمها و محصلین قرار گرفت.

 به این موتورها ، پاکشتی گفته میشود به این دلیل که اوایل ورود آن به ایران این موتورها را از کشتی پیاده کرده و همانجا به مشتریان فروخته می شد و از آن پس به نام پاکشتی در ایران معروف شد.

 کیفیت قطعات و لوازم این موتورها بسیار عالی بوده و دارای عمر مفید طولانی میباشد و مدل های ژاپنی آن بسیار بهتر از مدلهای ایرانی است.

پاکشتی ارزان

آپشن های موتور پاکشتی چیست ؟

موتورهای پاکشتی دارای امکانات و تنوع زیادی می باشد از قبیل :
آمپر دیجیتال ، دزدگیر ، جک برقی یا ساده ، قفل جک ، سوئیچ بلند یا کوتاه ، دارای استارت و هندل ، قفل گیربکس ، ریموت صندوق و…

 

چه شرکتهایی موتور پاکشتی می سازند ؟

در تمامی کشورهای دنیا ، از آمریکا گرفته ، اروپا و اکثر کشورهای آسیایی از موتورهای ژاپنی با برند هوندا ، یاماها و سوزوکی استقبال کرده اند و این موتورها در تمام دنیا دارای محبوبیت ویژه ای است.
*: تمامی مارک های فوق ساخت کشور ژاپن میباشد و تفاوتی ندارد ولی هوندا بازار بهتری دارد و مشتریان این موتور بیشتر از بقیه است.
*: محبوب ترین موتورهای پاکشتی در ایران به ترتیب هوندا ، یاماها و در نهایت سوزوکی می باشد.

 

آیا برای استفاده از موتور پاکشتی باید گواهینامه داشت ؟

موتور پاکشتی در ایران به عنوان موتور نام برده و معروف است. در خارج ، کشورهای هند ، نپال ، ژاپن و… این وسیله را به عنوان اسکوتر میشناسند. در ایران استفاده از این دوچرخه موتور دار به دلیل حجم پایین موتور و سرعت متوسطش ، نیاز به گواهینامه رانندگی ندارد.
*: یکی از علل استقبال بی نظیر از این نوع موتور ، عدم نیاز به گواهینامه می باشد.

 

آیا موتورهای پاکشتی دو زمانه هست یا چهار زمانه ؟

مدلهای ۲ زمانه و ۴ زمانه موجود می باشد. هرکدام مزایای خاص خودش را دارد.
در مدل دو زمانه بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب شده و در سیلندر ، حین احتراق می سوزند ولی در مدل چهار زمانه روغن به صورت جدا بر روی حلقه پیستون وارد شده و باعث روغن کاری پیستون می شود.

 

قطعات یدکی کدام نوع از پاکشتی در بازار بهتر پیدا می شود ؟

در حال حاظر تمامی مارکهای هوندا ، یاماها و سوزوکی و قطعات آنها در ایران موجود است. اما قطعات یاماها جوگ و هوندا دایو dio بهتر و با قیمت ارزانتری یافت می شود.
*: برای خرید ارزانترین قطعات پاکشتی می توانید از شرکت “امین موتور” استعلام بگیرید.

 

برای تردد با موتور پاکشتی باید دارای پلاک باشیم ؟

خیر . استفاده از این موتور نیاز به پلاک ندارد. موتور پاکشتی به دلیل حجم کم موتور و سرعت محدودی که دارد (حدود ۶۰ تا ۷۰ کیلومتر) جزو گروه دوچرخه ها به حساب می آید.

 

[static_block_content id=”38″]

 

[static_block_content id=”36″]

موتور پاکشتی در بندر گناوه, پاکشتی تهران, تعمیر موتور پاکشتی, فروش موتور پاکشتی در تهران, خرید موتور پاکشتی در تهران, موتور پاکشتی تهران, پاکشتی جدید, پاکشتی جوگ, پاکشتی یاماها جوگ, موتور پاکشتی جدید, فروش پاکشتی جوگ, موتور پاکشتی جوگ, پاکشتی چهار زمانه, موتور پاکشتی چیست, موتور پاکشتی چهار زمانه, خرید موتور پاکشتی نو, راهنمای خرید پاکشتی, خریدار موتور پاکشتی, خصوصیات موتور پاکشتی, خرید موتورسیکلت پاکشتی, خرید پاکشتی شیراز, خرید موتور پاکشتی در شیراز, راهنمای خرید موتور پاکشتی, فروش موتور پاکشتی در بندرعباس, فروش موتور گازی پاکشتی, فروش موتور پاکشتی کارکرده, فروش موتور پاکشتی هوندا, فروش موتور پاکشتی هندا, پاکشتی دست دوم, پاکشتی دو زمانه, پاکشتی در گناوه, پاکشتی دیو ۴ زمانه, پاکشتی دیو هوندا, پاکشتی هوندا دیو, پاکشتی هندا dio, پاکشتی گناوه, موتور پاکشتی گناوه, موتور پاکشتی بندرگناوه, خرید موتور پاکشتی بندرگناوه, موتور پاکشتی ۵۰cc, خرید موتور پاکشتی, فروش موتور پاکشتی, فروش پاکشتی درتهران, فروش پاکشتی صفر, قطعات موتور پاکشتی, فروش قطعات پاکشتی, قطعات فروش موتور پاکشتی, فروش قطعات موتور های پاکشتی, لوازم پاکشتی, لوازم یدکی پاکشتی, لوازم موتور پاکشتی, موتور پاکشتی, موتور هوندا پاکشتی, فروش پاکشتی, خرید پاکشتی, پاکشتی ارزان, وارد کننده پاکشتی, پاکشتی تمیز

نظرات بسته اند

فروش موتور