قیمت موتور پاکشتی – مرکز خرید فروش پاکشتی به ارزان ترین قیمت

0

قیمت موتور پاکشتی – مرکز خرید فروش پاکشتی به ارزان ترین قیمت

 

یک موتور پرقدرت و پرشتاب است که در بسیاری از کشورها به آن اسکوتر می گویند. این موتور بیشتر در کشورهای آسیای شرقی مانند کره و چین و ژاپن استفاده می شود. به دلیل حجم محدود موتور و پایین بودن سرعت آن و حفظ تعادل اسان مانند دوچرخه مورد استقبال بسیار از اقشار جامعه از جمله خانمها و محصلین قرار گرفت. همچنین در کشورهای اروپایی و آمریکایی و ایران نیز این موتور بسیار پرطرفدار است.

کیفیت قطعات و لوازم این موتورها بسیار عالی بوده و دارای عمر مفید طولانی میباشد و مدل های ژاپنی آن بسیار بهتر از مدلهای ایرانی است.

 به این موتورها ، پاکشتی گفته میشود به این دلیل که اوایل ورود آن به ایران این موتورها را از کشتی پیاده کرده و همانجا به مشتریان فروخته می شد و از آن پس به نام پاکشتی در ایران معروف شد.

قیمت موتور پاکشتی

امکانات و ویژگی های موتور پاکشتی چیست ؟

موتورهای پاکشتی دارای امکانات و تنوع زیادی می باشد از قبیل :
آمپر دیجیتال ، دزدگیر ، جک برقی یا ساده ، قفل جک ، سوئیچ بلند یا کوتاه ، دارای استارت و هندل ، قفل گیربکس ، ریموت صندوق و…

 

شرکتهای تولید کننده موتور پاکشتی کجا هستند و چند شرکت تولیدی داریم ؟

شرکتهای تولید کننده اسکوتر موتور یا پاکشتی بسیار اندک است و به تعداد انگشتان دست هم نمیرسد. محبوب ترین شرکتها عبارتند از : هوندا ، یاماها و سوزوکی 
*: تمامی مارک های فوق ساخت کشور ژاپن میباشد و تفاوتی ندارد ولی هوندا بازار بهتری دارد و مشتریان این موتور بیشتر از بقیه است.
*: محبوب ترین موتورهای پاکشتی در ایران به ترتیب هوندا ، یاماها و در نهایت سوزوکی می باشد.

 

آیا استفاده از موتور پاکشتی نیاز به گواهینامه دارد ؟

با خیالی آسوده می توانید در تمامی خیابانهای اصلی و فرعی تمامی شهرها تردد نمایید. این موتورها به عنوان دوچرخه حساب میشود زیرا حجم موتور آن کم بوده و سرعت متوسطی دارند.
*: یکی از علل استقبال بی نظیر از این نوع موتور ، عدم نیاز به گواهینامه می باشد.

 

چند مدل زمان احتراق در موتور پاکشتی داریم؟ (آیا ۲ زمانه و ۴ زمانه موجود است ؟)

احتراق در موتورهای پاکشتی بصورت ۲ زمانه و ۴ زمانه میباشد. این تعداد زمانها یعنی مراحل آماده سازی سوخت در مسیر سیلند و احتراق میباشد. هر کدام از اینها مزایای خاص خودش را دارد.
در مدل دو زمانه بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب شده و در سیلندر ، حین احتراق می سوزند ولی در مدل چهار زمانه روغن به صورت جدا بر روی حلقه پیستون وارد شده و باعث روغن کاری پیستون می شود.

 

کدام برند از موتور پاکشتی ، لوازم و قطعاتش بهتر پیدا می شود ؟

تمامی برندهای پاکشتی از قبیل هوندا ، یاماها و سوزوکی در ایران یافت میشود. قطعات و لوازم مصرفی آنها نیز به راحتی قابل خرید است. اما موتور یاماها جوگ (JuG) و  هوندا دیوو (dio) ، نسبت به رقبای خود یاماها و سوزوکی ، پشتیبانی بهتری در ایران دارد.

 

از کجا میتوان موتور پاکشتی را پلاک کرد ؟

موتور پاکشتی نیاز به پلاک ندارد. این وسیله در ایران به صورت موتور نام برده میشود. در کشورهای خارجی به آن اسکوتر و دوچرخه میگویند. به دلیل حجم پایین موتور و سرعت محدود آن ، این وسیله نقلیه در سیستم راهنمایی و رانندگی ایران به عنوان دوچرخه دسته بندی شده است و نیاز به پلاک ندارد.

 

[static_block_content id=”38″]

 

[static_block_content id=”36″]

موتور پاکشتی در بندر گناوه, پاکشتی تهران, تعمیر موتور پاکشتی, فروش موتور پاکشتی در تهران, خرید موتور پاکشتی در تهران, موتور پاکشتی تهران, پاکشتی جدید, پاکشتی جوگ, پاکشتی یاماها جوگ, موتور پاکشتی جدید, فروش پاکشتی جوگ, موتور پاکشتی جوگ, پاکشتی چهار زمانه, موتور پاکشتی چیست, موتور پاکشتی چهار زمانه, خرید موتور پاکشتی نو, راهنمای خرید پاکشتی, خریدار موتور پاکشتی, خصوصیات موتور پاکشتی, خرید موتورسیکلت پاکشتی, خرید پاکشتی شیراز, خرید موتور پاکشتی در شیراز, راهنمای خرید موتور پاکشتی, فروش موتور پاکشتی در بندرعباس, فروش موتور گازی پاکشتی, فروش موتور پاکشتی کارکرده, فروش موتور پاکشتی هوندا, فروش موتور پاکشتی هندا, پاکشتی دست دوم, پاکشتی دو زمانه, پاکشتی در گناوه, پاکشتی دیو ۴ زمانه, پاکشتی دیو هوندا, پاکشتی هوندا دیو, پاکشتی هندا dio, پاکشتی گناوه, موتور پاکشتی گناوه, موتور پاکشتی بندرگناوه, خرید موتور پاکشتی بندرگناوه, موتور پاکشتی ۵۰cc, خرید موتور پاکشتی, فروش موتور پاکشتی, فروش پاکشتی درتهران, فروش پاکشتی صفر, قطعات موتور پاکشتی, فروش قطعات پاکشتی, قطعات فروش موتور پاکشتی, فروش قطعات موتور های پاکشتی, لوازم پاکشتی, لوازم یدکی پاکشتی, لوازم موتور پاکشتی, موتور پاکشتی, موتور هوندا پاکشتی, فروش پاکشتی, خرید پاکشتی, پاکشتی ارزان, وارد کننده پاکشتی, پاکشتی تمیز

نظرات بسته اند

فروش موتور