پاکشتی هوندا – پاکشتی یاماها – پاکشتی سوزوکی – پاکشتی صفر

0

پاکشتی هوندا – پاکشتی یاماها – پاکشتی سوزوکی – پاکشتی صفر

 

موتور پاکشتی یک موتور پرقدرت و پرشتاب است که در بسیاری از کشورها به آن اسکوتر می گویند. این موتور بیشتر در کشورهای آسیای شرقی مانند کره و چین و ژاپن استفاده می شود. به دلیل حجم محدود موتور و پایین بودن سرعت آن و حفظ تعادل اسان مانند دوچرخه مورد استقبال بسیار از اقشار جامعه از جمله خانمها و محصلین قرار گرفت. همچنین در کشورهای اروپایی و آمریکایی و ایران نیز این موتور بسیار پرطرفدار است.

کیفیت قطعات و لوازم این موتورها بسیار عالی بوده و دارای عمر مفید طولانی میباشد و مدل های ژاپنی آن بسیار بهتر از مدلهای ایرانی است.

 به این موتورها ، پاکشتی گفته میشود به این دلیل که اوایل ورود آن به ایران این موتورها را از کشتی پیاده کرده و همانجا به مشتریان فروخته می شد و از آن پس به نام پاکشتی در ایران معروف شد.

پاکشتی هوندا

موتور پاکشتی چه امکاناتی دارد ؟

موتورهای پاکشتی دارای امکانات و تنوع زیادی می باشد از قبیل :
آمپر دیجیتال ، دزدگیر ، جک برقی یا ساده ، قفل جک ، سوئیچ بلند یا کوتاه ، دارای استارت و هندل ، قفل گیربکس ، ریموت صندوق و…

 

چه شرکتهایی موتور پاکشتی تولید می کنند ؟

به دلیل استقبال بی نظیر از این موتورهای پرتوان ، در اکثر کشورهای آمریکایی و اروپایی و همچنین در بیشتر کشورهای آسیایی موتور پاکشتی به وفور یافت می شود. در حال حاظر شرکتهای زیادی این موتور را تولید می کنند. اما بهترین و با سابقه ترین آنها عبارتست از : هوندا ، یاماها و سوزوکی که همگی در کشور ژاپن واقع شده اند.
*: تمامی مارک های فوق ساخت کشور ژاپن میباشد و تفاوتی ندارد ولی هوندا بازار بهتری دارد و مشتریان این موتور بیشتر از بقیه است.
*: محبوب ترین موتورهای پاکشتی در ایران به ترتیب هوندا ، یاماها و در نهایت سوزوکی می باشد.

 

آیا موتور پاکشتی نیاز به گواهینامه دارد ؟

موتور پاکشتی یک نوع دوچرخه است که شامل قوانین راهنمایی رانندگی نبوده و نیاز به گواهینامه ندارد. به راحتی و بدون دغدغه میتوانید در تمامی نقاط شهر تردد نمایید. توجه داشته باشید کلاه ایمنی برای دوچرخه و تمامی وسایل نقلیه الزامی است.
*: یکی از علل استقبال بی نظیر از این نوع موتور ، عدم نیاز به گواهینامه می باشد.

 

موتورها پاکشتی چند زمانه است ؟

موتورهای پاکشتی در هر مدل و با هر مارکی باشد در دو مدل ۲ زمانه و ۴ زمانه وجود دارد. این ها نشان دهنده تفاوت در زمانهای احتراق در موتور است.
در مدل دو زمانه بنزین و روغن با یکدیگر ترکیب شده و در سیلندر ، حین احتراق می سوزند ولی در مدل چهار زمانه روغن به صورت جدا بر روی حلقه پیستون وارد شده و باعث روغن کاری پیستون می شود.

 

لوازم یدکی کدام موتور پاکشتی در بازار راحت تر قابل خرید است ؟

ههمانطوری که قبلا اشاره شد لوازم یدکی هوندا دیو Honda dio در همه شهرهای ایران قابل خرید است و راحت تر و با هزینه کمتری قابل خرید است. همچنین میتوانید قطعات درخواستی خود را از تنها شرکت وارد کننده این موتورها ، “امین موتور” خریداری نمایید. ضمنا قطعات یاماها جوگ نیز به راحتی قابل تهیه است.

 

آیا موتور پاکشتی نیاز به پلاک دارد ؟

موتور پاکشتی به دلیل حجم پایین موتور و سرعت محدود (۶۰ تا ۷۰ کیلومتر) دوچرخه به حساب می آید و نیازی به پلاک ندارد.

 

[static_block_content id=”38″]

 

[static_block_content id=”36″]

موتور پاکشتی در بندر گناوه, پاکشتی تهران, تعمیر موتور پاکشتی, فروش موتور پاکشتی در تهران, خرید موتور پاکشتی در تهران, موتور پاکشتی تهران, پاکشتی جدید, پاکشتی جوگ, پاکشتی یاماها جوگ, موتور پاکشتی جدید, فروش پاکشتی جوگ, موتور پاکشتی جوگ, پاکشتی چهار زمانه, موتور پاکشتی چیست, موتور پاکشتی چهار زمانه, خرید موتور پاکشتی نو, راهنمای خرید پاکشتی, خریدار موتور پاکشتی, خصوصیات موتور پاکشتی, خرید موتورسیکلت پاکشتی, خرید پاکشتی شیراز, خرید موتور پاکشتی در شیراز, راهنمای خرید موتور پاکشتی, فروش موتور پاکشتی در بندرعباس, فروش موتور گازی پاکشتی, فروش موتور پاکشتی کارکرده, فروش موتور پاکشتی هوندا, فروش موتور پاکشتی هندا, پاکشتی دست دوم, پاکشتی دو زمانه, پاکشتی در گناوه, پاکشتی دیو ۴ زمانه, پاکشتی دیو هوندا, پاکشتی هوندا دیو, پاکشتی هندا dio, پاکشتی گناوه, موتور پاکشتی گناوه, موتور پاکشتی بندرگناوه, خرید موتور پاکشتی بندرگناوه, موتور پاکشتی ۵۰cc, خرید موتور پاکشتی, فروش موتور پاکشتی, فروش پاکشتی درتهران, فروش پاکشتی صفر, قطعات موتور پاکشتی, فروش قطعات پاکشتی, قطعات فروش موتور پاکشتی, فروش قطعات موتور های پاکشتی, لوازم پاکشتی, لوازم یدکی پاکشتی, لوازم موتور پاکشتی, موتور پاکشتی, موتور هوندا پاکشتی, فروش پاکشتی, خرید پاکشتی, پاکشتی ارزان, وارد کننده پاکشتی, پاکشتی تمیز

نظرات بسته اند

فروش موتور